O mně     Twitter

ARCHIV – tento článek je již staršího data. Doufám, že mnoho myšlenek v něm je stále platných, avšak některé informace již mohou být zastaralé.  

Menší změny na webu

8.4.2007

Přidal jsem seznam zahraničních i českých webových zdrojů, které sleduji, a vyměnil jsem aplikaci pro interní vyhledávání.

O víkendu jsem se konečně dokopal k provedení několika změn, které jsem už dlouho plánoval. Šlo hlavně o dvě:

  • Konečně jsem přidal seznam zdrojů, které sleduji, snad bude užitečný i vám. Kromě tohoto seznamu už poměrně dlouho můžete sledovat odkazy na různé články a stránky, které mě zaujaly, a to v levém sloupci (můžete si i zapsat jejich RSS).
  • Vyměnil jsem vyhledávání. Původně zde vyhledával Google přes své API, ale již v minulém roce zrušil jeho podporu (respektive ho nahradil pro mě hůře použitelným ajaxovým API). Proto jsem ho vyměnil za konkurenční API od Yahoo a vypadá to, že budu spokojen. (Mimochodem, Yahoo nabízí mnoho zajímavých a přívětivých knihoven i API pro vývojáře, např. skvělý framework pro Ajax.)

Dále se událo několik kosmetických změn, ale o těch nemá cenu se rozepisovat. Místo toho bych vás rád upozornil na blog H1.cz, který jsme spustili před pár dny a kam budu v nadcházejícím čase také přispívat. Už teď si můžete přečíst o zajímavých závěrech z focus group, kterou jsme v H1.cz pořádali.

Související články

Nový snizekweb.cz

1 komentář od čtenářů

 

1. Peter Hajduček | 12.4.2007, 21.34

Prezrel som si väčšinu odkazov na zdroje, niektoré su veľmi zaujímave a mne doteraz neznáme. Ďakujem veľmi pekne.

Přidat komentář

Diskuse již není aktuální, další komentáře tedy není možné přidávat. Pokud mi i přesto chcete sdělit svůj názor na článek, kontaktujte mě.

© Martin Snížek 2005-2023.   ISSN 1802-2103.