O mně     Twitter

ARCHIV – tento článek je již staršího data. Doufám, že mnoho myšlenek v něm je stále platných, avšak některé informace již mohou být zastaralé.  

Začínáme

13.9.2005

Snizekweb.cz startuje a vy můžete být u toho!

„Martin Snížek o webdesignu. Použitelnost, internetový marketing, informační architektura...“ Asi vím, co si právě myslíte. Další web o webdesignu. Zálusk na „velká“ témata. Ale podaří se autorovi držet se vytyčené cesty? A bude to stát za to? Věřte mi, že jsem stejně zvědavý jako vy:

  • jestli dokážu psát pravidelně a čtivě,
  • jestli to bude mít nějakou odbornou hodnotu
  • a také, jestli mě to bude bavit.

Vzhledem k tomu, že jsem už ale tenhle web dal dohromady a spustil, tak asi tušíte, že jsem si na tyto otázky odpověděl ano. Takže doufám, že to bude přínosné jak pro vás, čtenáře, tak pro mě. Přeju vám příjemné čtení!

Tip: Pokud chcete vědět o tomto webu nebo o mně více, doporučuji vám sekce Autor a O webu. Přečíst si můžete také první článek AJAX – kde jsou hranice?.

4 komentáře od čtenářů

 

Přidat komentář

1. Kaderas | 13.9.2005, 21.57

To jestli budeš psát pravidelně a čtivě, bude to mít odbornou hodnotu a navíc jestli tě to bude bavit zjistíš až za nějaký čas. Těžko si na tyto otázky odpovědět kladně/záporně dopředu.....

Ale jináč ti držím palečky!! ;-)

2. Jiří Moravec | 14.9.2005, 20.14

Koupil jsem vaši knížku CSS pro zelenáče a musím říct, že díky ní jsem objevil nový svět, byla to pro mě naprostá bomba. Na váš weblog se tedy dost těším a dost od něj i očekávám. Taky držím palce. Jirka

3. lumpik | 19.10.2005, 9.56

Taky držím palce. Odhalil jsem váš blog náhodou a vypadá to slibně. Sekci s vašimi články uveřejněnými jinde si projdu podrobněji.
Navíc máte dobrou šanci se uchytit, protože Pixi zkončil, A. Dent zkončil, Yuhů to hodně omezil.
Prostě je čas na novou mladou krev ;-).

4. Kršiak Daniel a.k.a. Krys@k | 24.12.2006, 17.03

Zdarec "Snowy" :D

Abych řekl pravdu, tak jsem na tvoje stránky padl spíš haluzově, ale o to větší radost mi toto přičinění "prozřetelnosti" udělalo :) Po třech hodinách strávených na (http://www.google.co.uk) (chtěl jsem vidět, jakou barvu bude mít odkaz :D) prohlížením různých stránek o webech, designu, obsahu, tvorbě, atd. ... jsem otevřel ty Tvoje :O No další tři hodiny jsem strávil čtením článků, děláním si poznámek, doplňování nápadů a jejich zlepšování (mých vlasních stránkách), čtením komentářů, jejich porovnáváním, přemýšlením o struktuře stránek, přehlednosti, "použitelnosti" :D (nějak se mi to slovo zalíbilo), ... je toho spousta.

Bylo to jako požehnání a můza v jednom :D Popsal jsem drobným písmem 3 strany A4 - tolik věcí mě napadlo co bych mohl zlepšit, pozměnit, přidat nebo upravit. Udělal jsem za dnešek víc než za poslední měsíc.

Co to tu vlastně žvaním ? Tvoje stránky (jejich struktura, funkčnost a vzhled), respektive Tvoje názory a tvorba jako taková potvrzují a přesně zapadají do popisu tří rčení:

1.) V jednoduchosti je síla.
2.) Prodává kvalita a ne kvantita.
3.) Průměrného je spousta, ale to opravdu dobré vychází ze zkušeností.

Tož chlape dobrý a ať to fachá jak má a hodně zdaru a hlavu plnou dobrých nápadů.

Přidat komentář

Diskuse již není aktuální, další komentáře tedy není možné přidávat. Pokud mi i přesto chcete sdělit svůj názor na článek, kontaktujte mě.

© Martin Snížek 2005-2023.   ISSN 1802-2103.